Logo Utracone.pl
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Czarny kundelek szuka domu

Czarny kundelek szuka domu - Nowy Targ

Wczoraj wracając z majówki w okolicach Nowego Targu znaleźliśmy porzuconego psiaka. Wychudzony, spragniony, cały w kleszczach, ledwo utrzymywał się na łapach mimo to za wszelką cenę chciał się dostać do jakiegoś samochodu, by ktoś go stamtąd zabrał. Spowodował nawet korek, a wszyscy kierowcy tylko na niego trąbili. Nam udało się go sciągnąć na poboczę i nakarmić tym czym tylko mieliśmy.

Finalnie psiak przebywa u weterynarza w Nowym Targu. Jest wycieńczony, ale wyjdzie z tego. Ma około 5-6 lat. Jest bardzo mądry i słucha się oraz nie ma problemu z jazdą samochodem. Weterynarz jest pewny, że ktoś go porzucił.

Sytuacja jest smutna, bo wszystkie schroniska w okolicy (i nie tylko) są przepełnione i nie ma szans, by mógł tam poczekać dłużej na nowy dom. Obecnie będzie przebywał u Weta do soboty. Jeśli nie znajdzie się dla niego nowy właściciel prawdopobnie zostanie uśpiony.


Miejsce zaginięcia/znalezienia

Wczoraj wracając z majówki w okolicach Nowego Targu znaleźliśmy porzuconego psiaka. Wychudzony, spragniony, cały w kleszczach, ledwo utrzymywał się na łapach mimo to za wszelką cenę chciał się dostać do jakiegoś samochodu, by ktoś go stamtąd zabrał. Spowodował nawet korek, a wszyscy kierowcy tylko na niego trąbili. Nam udało się go sciągnąć na poboczę i nakarmić tym czym tylko mieliśmy. Finalnie psiak przebywa u weterynarza w Nowym Targu. Jest wycieńczony, ale wyjdzie z tego. Ma około 5-6 lat. Jest bardzo mądry i słucha się oraz nie ma problemu z jazdą samochodem. Weterynarz jest pewny, że ktoś go porzucił. Sytuacja jest smutna, bo wszystkie schroniska w okolicy (i nie tylko) są przepełnione i nie ma szans, by mógł tam poczekać dłużej na nowy dom. Obecnie będzie przebywał u Weta do soboty. Jeśli nie znajdzie się dla niego nowy właściciel prawdopobnie zostanie uśpiony.


Utworzone: 6 lat temu, 2018-05-03
Użytkownik ostatnio widziany: 6 lat temu, 2018-05-03

Kategoria:
 Psy
Kontakt:
Telefon: 509151233
GG: -
Skype: -
Przy kontakcie prosimy o powołanie się na serwis Utracone.pl. Dziękujemy.
Miasto/a
Odsłon ogłoszenia:
2154


Wyróżnij ogłoszenie w kategorii na 31 dni SMS-em
Wyślij sms pod nr 76068 o treści AP.UTRACONE lub AP UTRACONE aby otrzymać kod sms. Koszt smsa 7,38 zł(brutto)
Usługi SMS obsługiwane są przez firmę DotPay.pl Usługa SMS dostępna w sieciach Plus GSM, Era, Orange i Play (+ Sami Swoi, Heyah, Tak Tak, Simplus, Orange GO, POP). Regulamin usługiReklamacje. Właścicielem serwisu jest firma Webserwis
Kod otrzymany sms-em:

Wyślij wiadomość ogłoszeniodawcy

Wiadomość
Twoje imię
E-mail
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej
 


')